O nás

Ulítáváme na tisku, proto vytváříme specifickou grafiku pro naši módní značku Dvě Mouchy. Motivy na textilu jsou výhradně z naší dílny, takže si nákupem u nás zajistíte svou originalitu. Kvalitní materiály a trvanlivý potisk jsou pro nás zásadní. Naše trika Heavy jsou vyrobena ze 100% bavlny s gramáží 170g/m2. Vysoce jakostní trička Premium Plus jsou vyrobena ze 100% organické bavlny s gramáží 200g/m2. Tisk na textil je trvanlivý a zajišťuje stálou sytost barev i při častém praní. Rovněž je vhodný i pro žehlení naruby a pro sušičky. Špičkovou kvalitu nabízíme i u mikin, čepic a dalšího textilu.

Chystáte výlet s přáteli a chcete mít jednotná oblečení třeba se jmény nebo vlastním obrázkem?
Čeká Vás rozlučka se svobodou a chtěli byste jednotné trička s vlastními nápisy?
Sháníte oblečení pro své zaměstnance, které bude doplněno firemní grafikou?

Vyrábíme pro Vás různé předměty s vaším motivem. Ať je to hrnek nebo hodiny. Tričko nebo mikina. Téměř cokoliv dovedeme potisknout tím, čím si budete přát. Nemáte nápad, jak by Váš motiv měl vypadat? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi s návrhem pomůžeme.

Název naší značky vznikl poměrně vtipně. Dlouho jsme hledali volnou doménu, která by navíc byla k dispozici i na sociálních sítích. Po velké spoustě neúspěšných nástřelů jsme byli dosti skleslí. Ze zoufalství padl názor, že bychom tam měli přidat druhé slovo nebo číslo. Něco jako dvě mouchy, aby to bylo jednou ranou. No a už se toho nešlo zbavit. :-D

Zakázková výroba

Každou objednávku řešíme individuálně, vyrábíme ručně, přesně podle představ zákazníka. Z pestré nabídky našich motivů si vyberete takový, který přesně padne k vaší osobnosti. Motiv vytiskneme na textil dle vašeho výběru. Dovedeme také potisknout textil, který nám sami dodáte.

Všechny objednávky se snažíme vyhotovit co nejdříve od objednání. Je li Vámi vybraný produkt skladem, rovnou jej potiskneme a zasíláme na Vaši adresu. V případě většího počtu objednávek je možné, že se doba výroby prodlouží. Všechny zakázky totiž vyrábíme individuálně, přesně podle přání zákazníka. Může se tak oddálit termín doručení vašeho zboží v rozmezí do jednoho až dvou týdnů.

U motivů zaslaných zákazníky nezodpovídáme za autorský obsah. Námi dodávané motivy značky Dvě Mouchy jsou chráněny autorským právem a obsah není možné volně stahovat a dále používat.