Doprava a platba

Abychom vám mohli zásilku osobně doručit, jsou muší křídla příliš slabá. Dohodli jsme se proto s kurýry několika společností a ti rádi doručí objednávku buď rovnou do vašich rukou, nebo na vámi vybrané místo. Vybrat si můžete z následujících možností:

Česká Pošta - Balíkovna
Svou objednávku si jednoduše vyzvednete na jednom z více jak 2000 míst po celé České republice. V rámci této služby budete navíc rychleji obslouženi na přepážce České pošty.

Česká Pošta - Balík Do ruky
Vaše zásilka přistane na vámi zvolenou adresu do druhého pracovního dne po expedici zboží. V případě, že doručení nebude úspěšné, bude zásilka předána na nejbližší pobočku České pošty, kde na vás bude čekat po sedm dní.

WE|DO - Point
Služba se chlubí doručením do druhého dne od odeslání. Prostřednictvím SMS vám přijde zpráva s PIN kódem, který budete potřebovat pro převzetí zásilky. Tu si můžete vyzvednout během následujících pěti dní na vámi zvoleném výdejním místě.

WE|DO - Box
Další služba s doručením do druhého pracovního dne od odeslání. Na váš telefon dorazí zpráva s kódem potřebným pro vyzvednutí zásilky, která na vás bude čekat následujících 46 hodin. Boxy jsou k dispozici nonstop.

Zásilkovna
Tato služba se může pochlubit s více jak 5000 místy pro vyzvednutí po celém Česku. Dokáží doručit zásilku do druhého dne od odeslání. Nabízí také možnost sledování cesty zásilky online.

Zásilkovna Domů
Zásilka domů, do kanceláře, a nebo třeba do garáže. Přivítejte řidiče Zásilkovny v červeném obleku s logem Zásilkovny kdekoliv u vašich dveří, na jakékoliv adrese v Česku. Doručení vašeho zboží je u této služby čistě v režii Zásilkovny.

Platby u nás

Každý náš produkt vytváříme ručně s maximální péčí přesně podle přání zákazníka. Ač v Česku stále vévodí platba na dobírku při převzetí, jedinečnost naší práce vyžaduje nutnost platby předem. Vybrat si můžete z několika možností.

Platba převodem
Na vámi zadaný e-mail přiletí podrobnosti platby, jako je číslo našeho účtu, variabilní symbol a podobně. Jakmile dorazí platba k nám, pouštíme se do výroby, aby bylo zboží co nejdříve u vás.

Platba kartou
Je to okamžité, bezpečné a jednoduché. Platba kartou je pohodlná a rozhodně se není čeho bát. Do rozhraní platby kartou zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód ze zadní strany karty. Platba je zabezpečena systémem 3D Secure a zákazník navíc zadává také bezpečnostní kód, který obdrží prostřednictvím SMS. Platba je zprostředkována službou GoPay. Vše tak máte pod kontrolou okamžitě, bezpečně a jednoduše.

Rychlé online platby
Najdete zde několik možností zrychlených plateb. Pokud naleznete v seznamu možností vaší banku nebo společnost zprostředkovávající platbu, jste zde správně. Stačí několik kliknutí a můžete si být jistí, že vybrané zboží bude brzy u vás.